shapka_top.jpg

Зварний настил

Зварний настил являє собою різновид підлогового покриття, яке виготовляється з маловуглецевої сталі шляхом контактного зварювання. Технологія виготовлення забезпечує високі експлуатаційні властивості виробу, робить його стійким до навантажень, скручування. Складається такий настил з металевих несучих пластин, розташованих вертикально, і  прутиків, які їх сполучають.
Зварний настилСфера застосування даного продукту досить широка: промислові об'єкти, будівництво, електростанції, очисні зони і так далі. Завдяки довговічності зварний настил прослужить довгий час, не вимагаючи заміни.
Придбати зварний настил сьогодні можна вітчизняного виробництва та за цілком доступними цінами. Вартість буде коливатися переважно від розмірів виробу. Перш ніж замовити виготовлення настилу, належить зробити точні виміри. У цьому можуть допомогти фахівці компанії, в яку Ви вирішите звернутися, щоб купити потрібний настил.

Зварний настил високої якості завжди можна недорого придбати в компанії «Макс-Сервіс».

Підлогове покриття, розташоване перед входом в приміщення, також буде затримувати на собі бруд і вологу з взуття, тому в приміщенні буде значно чистіше.
Наша компанія здійснює виробництво і постачання зварного настилу за індивідуальним замовленням. Тому у нас Ви завжди зможете замовити настил потрібного розміру і типу. Ми даємо гарантію на встановлені вироби, що дозволяє говорити про їх якість і надійність. Кваліфіковану консультацію по настилу того чи іншого типу можна отримати, зв'язавшись з нами за вказаними на сайті телефонами.
Зварний настил Ви зможете швидко, надійно і вигідно купити у нас.

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення