shapka_top.jpg

Ступени із решітчастого настилу

Ступени із решітчастого настилуРешітчастий настил, що створюється із зварної або пресованої маловуглецевої сталі, знайшов широке застосування у виготовленні щаблів і сходових маршів. Сходинки з решітчастого настилу володіють високими показниками міцності, витримують високі навантаження і відрізняються довгим терміном служби. Обирають їх і за простоту монтажу. Встановити сходинки можна лише силами монтажників.
Сходинки з решітчастого настилу мають ще одну важливу перевагу - досить доступну вартість. Завдяки поєднанню всіх перерахованих якостей щаблі й користуються такою популярністю. Їх можна успішно використовувати на промислових об'єктах, в сучасному будівництві, на нафтогазових підприємствах тощо.
Як правило, щаблі з решітчастого настилу роблять з антиковзаючою поверхнею, що забезпечує безпеку пересування по ним, але залежно від основи сходинки можуть бути і гладкими. Крім того, поверхня може бути з цинковим покриттям, яке створює захист від утворення корозії.

Якщо Вас цікавлять надійні щаблі з решітчастого настилу за доступною ціною, то їх завжди можна купити в компанії «Макс-Сервіс».

Звернувшись до нас, Ви зможете замовити якісні щаблі з решітчастого настилу потрібних розмірів. Ми працюємо тільки з якісними матеріалами, тому можемо гарантувати надійність і довговічність сходинок. Збалансовані ціни, які ми пропонуємо кожному нашому клієнту, дозволяють придбати вироби за найвигіднішими цінами. За консультацією Ви завжди можете звернутися до наших менеджерів.
Сходинки з решітчастого настилу - оптимальне рішення для багатьох сфер діяльності.

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення