shapka_top.jpg

Пресований настил

Пресований настилПідлогові покриття вже багато років доводять доцільність свого використання в різноманітних сферах. Вони дозволяють не тільки захищати в будь-який час року приміщення від бруду, що заноситься з вулиці, а й приводити до ладу прилеглу до будівлі територію.
Одним і найбільш поширеним видом покриття є пресований настил. Технологія його виробництва полягає в запресовуванні зв'язуючих смуг. Виготовляється пресований настил їх маловуглецевої сталі. Особливостями виробництва можна назвати з'єднання смуг без зварювання, а також покриття гарячим цинком.
Завдяки тому, що елементи настилу пресуються, збільшуються показники міцності і зносостійкості. Це дозволяє успішно використовувати даний вид настилу в будівництві та промисловості. Цинкове ж покриття забезпечує захист настилу від корозійних процесів, що робить термін експлуатації виробу максимально довгим.
Придбати пресований настил в Україні можна в компаніях, які спеціалізуються на постачанні споживачам даної продукції, а можна безпосередньо у виробника.

Якщо Вам необхідний надійний пресований настил, то найкращим рішенням стане звернутися в компанію «Макс-Сервіс».

Використовуючи у виробництві сучасне обладнання та надійні, перевірені матеріали, ми виготовляємо високоякісну продукцію, яку пропонуємо нашим клієнтам за доступними цінами. Окрім виготовлення пресованого настилу та іншої продукції за Вашим замовленням ми також пропонуємо своєчасну доставку та монтаж. Комплексний підхід дозволяє зробити співпрацю з нами вигідною та зручною для кожного.
Пресований настил - це покриття, яке довго, ефективно і надійно прослужить незалежно від сфери застосування.

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення