shapka_top.jpg

Накладки на сходи купити

Накладки на сходи купитиНакладки на сходи купити сьогодні намагаються багато в будівлі зі слизькими сходами, а також гладкими майданчиками.  Накладки надійно захищають від ковзання, забезпечуючи безпеку пересування.  Вони складаються з алюмінієвого профілю і ребристою гумової основи, завдяки якій і відбувається захист взуття від ковзання.  Накладки на сходи, купити які можна в багатьох компаніях, особливо актуальні в осінній і зимовий часи, коли опади роблять поверхню ступенів мокрій і слизькій.  Ефективне використання накладки надають і в басейнах, щаблі в яких практично завжди мокрі.

Накладки на сходи купити можна різних типів.  Це можуть бути прямі накладки, які закривають верхню частину ступенів, а також кутові накладки, захоплюючі і бічну частину ступенів.  Другий вид буде також добре захищати поверхню від пошкоджень.

Якісні накладки на сходи купити за вигідними цінами можна в нашій компанії.

Накладки від ковзання прослужать досить довго, оскільки стійкі до різних факторів.  Вони відмінно переносять різні температурні режими, стійкі до ультрафіолетового випромінювання, а також ударостійкі.

Накладки на сходи купити можна досить недорого.  Невисока вартість виробів дозволяє встановити їх кожному, хто бажає убезпечити себе та інших від падінь на слизьких щаблях.

Звернувшись до нас, Ви зможете отримати консультацію фахівця, а також замовити противоскользящие накладки, які ми виготовляємо на замовлення за індивідуальними розмірами.

Швидко і недорого накладки на сходи купити Ви можете в компанії «Макс-Сервіс».

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення