shapka_top.jpg

Гумове підлогове покриття

Гумове підлогове покриттяГумове підлогове покриття- це хороше рішення для тих будівель, які щодня відвідує велика кількість людей. Таке покриття допомагає зберігати підлогу в чистоті навіть у дощову і сльотаву погоду. Розташоване біля входу, воно знімає бруд і вологу з підошви взуття відвідувачів, запобігаючи таким чином їх потрапляння з вулиці у внутрішні приміщення.

Гумове підлогове покриття повинне відповідати декільком важливим вимогам. Воно не повинно бути слизьким, надто м'яким або жорстким. Отвори для відводу бруду повинні бути середнього розміру, щоб сміття вільно просипалося крізь них, але і ходити при цьому по килиму було зручно. Гумове підлогове покриття, щодня наражаючись численних негативних впливів, має також бути достатньо зносостійким. Інакше воно швидко прийде в непридатність і зажадає заміни.

Гумове підлогове покриття найкраще впорається зі своїм завданням, якщо буде використовуватися в комплексі з іншими антисміттєвими системами. Гумові килимки добре працюють в парі (один бореться з брудом перед входом, а другий за ним). Ідеальним варіантом буде також поєднання гумового килима з ворсовим, де перший буде знімати з підошви сміття, а другий - вологу.

Гумове підлогове покриття буде ефективним, якщо замовляти його у надійних постачальників. Адже тільки дійсно якісна гума зможе витримувати екстремально високі і низькі температури, не буде обмерзати, тріскатися, рватися.

Бажаєте купити істинно якісне гумове підлогове покриття, тоді не роздумуючи телефонуйте в «Макс-Сервіс».

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення