shapka_top.jpg

Брудозахисні покриття купити

Брудозахисні покриття купитиБрудозахисні покриття купити намагаються сьогодні в багато будівлі з великим потоком людей.  Вони будуть вдалим рішенням для торгово-розважальних центрів, банків, офісів, готелів і багатьох інших організацій.  Основним призначенням брудозахисних покриттів, купити які не складе труднощів, є захист приміщення від вуличного бруду.  На таких покриттях затримується великий відсоток бруду, яку проносять на взутті відвідувачі й гості.

Вони також прості в укладанні та подальшої експлуатації, тому можна брудозахисні покриття купити і відразу ж укласти килимки в тамбурі, на вході і в інших місцях, де це необхідно.

Брудозахисні покриття купити за вигідними цінами можна в компанії «Макс-Сервіс».

Покриття від бруду можуть бути різних видів.  Вони можуть бути представлені як модульні покриття, ворсові килими, гумові килимки з підвищеним влагоудержіваніем.  Модульні покриття, зроблені з термоеластопласту, можна застосовувати не тільки на вході, а й у приміщеннях, де волога присутня завжди: лазнях, басейнах, душових.  Вони не ковзають на мокрій підлозі, не вимагають додаткового кріплення.  Брудозахисні покриття купити можна і з ворсом, який буде утримувати вологу, зчищати піщинки і пил з підошви взуття.  Різні модифікації таких покриттів дозволяють кожному вибрати оптимальне залежно від потоку людей.

У нас Ви зможете брудозахисні покриття купити різних кольорів.  Розміри килимків підбираються індивідуально відповідно до площі приміщення.

Якщо Ви хочете скоротити витрати на прибирання приміщення, то Вам варто брудозахисні покриття купити. А зробити це найкраще в нашій компанії.

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення