shapka_top.jpg

Антиковзні стрічки

Антиковзні стрічкиАнтиковзні стрічки призначені для забезпечення безпечного пересування людей по слизькому підлозі.  При цьому може бути зовсім неважливо, вологий підлогу чи ні.  Суха поверхню (наприклад, кахель) може представляти таку ж небезпеку падіння, як і волога.

Антиковзні стрічки можуть бути різних типів, залежно від чого буде відрізнятися сфера їх застосування.  Абразивні стрічки використовуються для захисту від ковзання в місцях з великим потоком людей, таких як супермаркети, розважальні центри, готелі та багато інших установ.  Вони відрізняються високою стійкістю до різних температурних режимів, мають довгий термін служби і прості в монтажі.

Неабразивні стрічки виконують ту ж функцію, а використовуються в приміщеннях з підвищеною вологістю: саунах, басейнах, в душових, спортивних комплексах.  М'яка поверхня стрічок дозволяє вільно ходити по них босоніж.  Вологостійкість, а також стійкість до масел і різного роду хімікатів забезпечує і цього типу антиковзних стрічок тривалий термін експлуатації.

Придбати антиковзні стрічки високої якості та за доступними цінами можна в компанії «Макс-Сервіс».

Наша компанія пропонує широкий колірний спектр стрічок, тому Ви зможете без зусиль підібрати оптимальний колір у відповідності з інтер'єром приміщення.  Ширина стрічок також буває різною - 25, 50, 100, 150 мм.

Антиковзні стрічки стануть відмінним рішенням для захисту гостей, клієнтів та відвідувачів, а також Вашого захисту від ковзання на поверхні з будь-якого матеріалу.

Надійні антиковзні стрічки Ви завжди знайдете у нас.

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення