shapka_top.jpg

Антиковзні накладки на сходи

Антиковзні накладки на сходиАнтиковзні накладки на сходи є широко затребуваним сьогодні способом убезпечити рух людини на сходах.  В осінній і зимовий час всі ми стикаємося з проблемою слизьких ступенів, переміщення по яких утруднено після дощу або снігу.  Запобігти падіння і травмування людей і покликані антиковзні накладки на сходи.  Їх можна встановлювати на сходи всередині приміщень і зовні.  Сфера їх застосування не обмежена, тому такі накладки зараз можна зустріти практично в кожному торговому та розважальному центрах, офісних будівлях і на різних підприємствах.

Накладки прості в монтажі, надійно прикріпити їх можна до абсолютно будь-яким гладких поверхнях: кераміка, метал, бетон, кахель та інші.

Антиковзні накладки на сходи складаються в основному з металевого (часто алюмінієвого) профілю з гумовими вставками.  Конструкція їх може дещо відрізнятися.  Так, накладка може бути представлена ​​як пряма смуга, а може бути виконана у вигляді кута-порога.

Вигідно придбати антиковзні накладки на сходи можна в нашій компанії.

Антиковзні накладки на сходи виконують і ще одну важливу функцію.  Вони затримують частину вуличного бруду з взуття відвідувачів і клієнтів, завдяки чому в приміщенні буде значно чистіше.

Накладки від ковзання - незамінна деталь сучасних сходів, яка забезпечує максимально комфортне по ним пересування.

У нас Ви зможете не тільки придбати дані накладки за доступними цінами, але і проконсультуватися з фахівцями, перш ніж здійснити покупку.  Ми підкажемо Вам оптимальний варіант накладок для конкретної сходів.

Антиковзні накладки на сходи - це можливість безпечно спускатися і підніматися по будь сходах.

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення