shapka_top.jpg

Головна

Продукция компании «Макс-Сервис»:

Брудозахисні решітки Модульні покриття
Гумові брудозахисні покриття Грати сталеві
Вологопоглинаючі килими (з логотипом і без) Протиковзкі стрічки

Напольна брудозахисна система. На сьогоднішній день питання якісної напольної брудозахисної системи громадських будівель все ще залишається актуальним.  До цих пір в більшості випадках в процесі проектування об'єктів масового відвідування брудозахисні системи навіть не вносяться до бюджету будівництва.  Справа в тому, що в будівельних нормативах відсутній такий пункт, як брудозахищеність будівель.  В результаті, питання підтримки чистоти, і, відповідно, безпечної експлуатації громадських будівель лягає на їх власників.  На щастя, на сьогоднішній день існує ряд спеціальних брудозахисних покриттів, таких як: щетинисті покриття, гумові килимки, брудозахисні решітки (ніздрюваті сталеві решітки, алюмінієві решітки), ворсові килими і т.д.

Покриття брудозахисні призначені для ефективного очищення бруду з взуття на вході в приміщення. Однак брудозахисні покриття дозволяють не тільки добре очистити взуття, але і не дати бруду потрапити на взуття наступного відвідувача.  При правильно підібраному типі брудозахисного покриття (наприклад, при установці брудозахисних решіток або килимків, на підлозі у вестибюлі не повинно залишатися брудних слідів і підлогу всередині самого приміщення не повиненна ковзати).  Відповідно, брудозахисні килими є ще й антиковзаючим покриттям та істотно знижують рівень травмонебезпеки.  Крім того, ефективні вхідні брудозахисні системи оберігають підлогу від передчасного зносу.

Зараз професійний підхід до очищення взуття від вуличного бруду, пилу і вологи є важливою вимогою європейських стандартів при проектуванні, будівництві та ремонті будь-яких приміщень, тим більше призначеним до прийому великого потоку відвідувачів.  Класифікувати брудозахисні покриття можна за такими критеріями, як вартість, основні матеріали, які використовуются при їх виготовленні, здатність поглинати воду, пісок і т.д.  За призначенням брудозахисні вуличні підлогові покриття можна розділити на 3 великі групи: чистячі, вологопоглинаючі і комбіновані.

«Трирівнева система брудозахисних покриттів»

На першому рівні відбувається збір крупно-фракційної бруду з підошви взуття.  Це як правило територія перед входом в будівлю. Для цієї мети фахівці нашої компанії рекомендують використовувати:

система брудозахисних покриттів

Брудозахисні алюмінієві решітки;
Брудозахисні сталеві решітки;
Брудозахисні модульні покриття з ТРЕ;
Брудозахисні гумові покриття.

Таке покриття очищає підошву взуття на 20-50 відсотків залежно від пори року і розмірів решітки.

Завдяки досконалій конструкції таких брудозахисних покриттів сльота і пісок не скупчуються, а проходять крізь грати на поверхню підлоги або в облаштований приямок.  Таке брудозахисне покриття можна укладати як на рівну поверхню, так і в приямок.

Другий рівень - так звана тамбурна зона (Прохід між вуличними дверима і дверима в вестибюль будівлі).  Найчастіше, на даному етапі застосовуються покриття, які вбирають вологу та забезпечують більш ретельну чистку підошви взуття від дрібного бруду.

Брудозахисні модульні покриття

Брудозахисні алюмінієві решітки з щетинистими і ворсовими вставками;
Брудозахисні модульні покриття з ТРЕ;
Брудозахисні гумові покриття;
Брудозахисні ворсові килими.

Необхідно відзначити, що щетинисте брудозахисне покриття, можна встановити надалі, і на слизьких сходинках - це вельми безпечно і красиво.

ворсові брудозахисні килимиЗаключний третій рівень - це вестибюльні покриття.  Призначені для чищення підошов взуття всередині приміщення від мікро-фракційного бруду.  У такому випадку краще всього використовувати ворсові брудозахисні килими, що володіють пило і влагопоглинаючими властивостями.  Вони збирають залишки бруду і вбирають залишкову вологу з взуття, а також захищають основний матеріал від передчасного зносу, надають приміщенню представницький вигляд і покращують його інтер'єр.

Продукція нашої Компанії широко використовується в таких напрямках як:

Торгові, спортивні а так само виставкові комплекси;
Складські приміщення;
Адміністративні та офісні будівлі;
Банки;
Магазини;
Ресторани;
Театри;
Приватні будинки.

Час підвести підсумки.  Економія на брудозахисних системах завжди обертається величезними витратами на часту заміну підлогових покриттів, косметичний ремонт приміщень, а також негативно позначається на здоров'ї співробітників і відвідувачів комерційної організації.  Враховуючи настільки серйозні аргументи, боротьба з брудом вимагає серйозного професійного підходу.

Менеджера нашої компанії, допоможуть Вам, зробити правильний вибір.  А налагоджене виробництво брудозахисних покриттів допоможе Вам у найкоротші терміни отримати замовлений вами товар.


Довіряючи нашій компанії, Ви в першу чергу, знаходите стабільного партнера.

Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення